Ohlasy

Prďák FB

Poprosili jsme naše čtenáře, jestli by nám napsali, jak se jim časopis líbí a jestli by chtěli, aby dál pokračoval. Jestli bude skutečně pokračovat, v tuto chvíli nevíme. Nesmírně si ale vážíme došlých odpovědí! Víme, že naše snaha měla smysl. Na začátek jsme vybrali ty nejkrásnější. Díky! 

Jste moc šikovní a úžasní. Vážím si vaší práce a vašeho úsilí a času a budeme celá rodina ráda, když budete pokračovat v této krásné smysluplné práci, i když pochopíme, i když s tím skončíte, protože je nám jasné, že to obnáší spoustu pro nás skryté práce. Každopádně celá naše rodina se s časopisem velmi sžila a hrajeme vaše hry, čteme články, vyrábíme, stříháme, jógujeme, hledáme Ušouna Rušouna a prostě si užíváme každé číslo časopisu a věřte nevěřte, zatím nás nic jiného takhle nespojilo:-) Krásné dny přeje Jitka M.

úvodní3Pokračovat!!!!!! Jste skvělí a časopis nás moc baví, vždy ho hned přečteme celý od začátku do konce. Mohli byste přidat třeba něco na pěstování na zahrádce či náměty na recy-výrobky, jednoduchý recept, tipy na výlet třeba na kole,…. máma Andrea a syn Jonáš 7 let

Jste skvělí, nevzdávejte to! :) Dcera je z časopisu vždycky nadšená.

Držíme moc palce, aby se podařilo překlenout těžší období a našla se cesta, jak Prďáckej časák pro nás vydávat dál. Jste skvělí a my časopis milujeme!! Nic neměňte, my hltáme celý obsah, je to až neuvěřitelné… Gabča a Eliška

Milá redakce, Váš časopis je úžasný. Je vidět, že jej tvoříte srdcem. To jej odlišuje od Pusíků a Sluníček. Holky se na něj moc těší a to jsou ještě malé. Třesou se na mandaly, domácí tvoření, u něhož nemusím trnout, kolik cukru a vajec zase v receptu bude :) Plně chápu, že člověk může dělat své koníčky zadarmo a potěšit spoustu lidí, neměl by jej však dotovat. Věřím, že se Vám to s přispěním nás – předplatitelů – podaří.

Celá rodina je z časopisu nadšená. Pokud už nebudete pokračovat, děkujeme za váš čas a lásku vloženou do předešlých čísel. Pokud bude pokračovat, děkujeme za váš čas, lásku a energii.

Moc se nám líbí, s jakou láskou k nám časopis přichází ;-)… Krásné dny!

Šéfíku Pružinko Klóbrci Prďáku a asistentko Markétko, časopis nerušit!!! Je super a redakce je super!!! A miluju soutěže a vymalovánky! A máte praštěný nápady a já si rozvíjím fantazii, určitě nejste žádné „lamy“ a ještě budete mít spoustu nápadů. Máte časopis na drahém tvrdém papíře, mně se to právě líbí, že se mi dobře otáčí stránky, ale můžete ušetřit náklady, když budete tisknout na tenký papír a tvrdé budou jen desky. S klidně ho dejte za 79,90 jako stojí časopis Monster high, taky ho mám předplacený a byl to původně měsíčník a už to chtěli taky rušit a tak z toho udělali dvouměsíčník, tak klidně vydávejte občasník, ale nerušit!!! Miška Nováková, Josefův důl

Váš časopis milujeme! A rádi dál budeme šířit a podporovat. Kohoutovi

Dobrý den, rádi bychom Vás podpořili. Líbí se nám, že se na časopise podílejí děti se svým čistým a jednoduchým pojetím. Uvítali bychom, kdyby časopis obsahoval více stran (listů). S pozdravem a přáním úspěšného nového roku 2017, Dana

Za nás by časopis naopak mohl vycházet i častěji, klidně i jako měsíčník. Jde o jediný dětský časopis na trhu, který zcela splňuje mou představu o dětském časopise. Naše děti nejvíc baví luštění, tvoření, doplňovačky, hledání rozdílů apod. Přiznám se, že pokud by neměl vycházet, bude nás to velmi mrzet.

Prďáckej časák se nám velice líbí. Vždycky jsme nadšeni, celá naše rodina, jsme jím inspirováni a vždycky v něm objevíme něco nového a zajímavého. Líbí se nám pokusy, které na chalupě hned zkoušíme, kvíz, omalovánky, prostě časopis je moc super a byli jsme velmi zklamaní, že časopis který jsme na podzim drželi v ruce, že bude poslední. Doufáme, že se nevzdáte a časopis bude dál dýchat. Jste super tým. Přejeme Vám hodně inspirace do přístího roku a určitě nás velmi potěší, když si budeme moci dále objednávat Váš prďáckej časák. Rodina Adamcová z Krkonoš

Nám se líbilo úplně všechno. Chtěl jsem ho objednávat i do družiny, kde pracuji. Je prostě výborný. Obdivujeme lidi, které něco takového vyrábějí. Moc nás mrzí, že jste přerušili výrobu.

Nic bych nemenila, vse super!!!! Dekuji!

Časopis mi přišel velmi originální, inspirativní (např. super hry, návod na domácí zmrzlinu, zentangl nás pohltil na mnoho hodin) a vůbec moc fajn. Zapomněla jsem si předplatit další číslo a někde jsem ztratila složenku, když mi napíšete, kam poslat 59 Kč budu vděčná. Díky, a pokud časopis bude vycházet, budu ho určitě cca příštích min. 8 let kupovat :)

Vše v časopise bylo a je super. Starší dcerce se líbí a pokukuje po něm i mladší dcerka. Myslím, že je časopis velmi dobře dělaný. Neměla jsem nikdy žádnou výhradu. Ráda bych aby vycházel dále :-)

Z vašeho časopisu jsem nadšená a moc vám fandím. Určitě si ho budu kupovat dál. Ať se vám daří. K.J.

Líbí se nám celá koncepce :) Máme tři děti 12, 9 a 6 a každý si něco najde. A i já se dozvím spoustu nových věcí 😉 Díky, jste skvělí a držíme palce, aby se nás našlo dost, abyste mohli pokračovat :) Fišarovi

Celý časopis se mi moc líbí, jsem z něj nadšená a moje dcery taky, určitě jsem pro zachování a vydávání, mám na něm ráda i to, že je bez reklam, ale pokud by to jinak nešlo, nepomohlo by dát prostor placené inzerci, za cenu udržení vydávání? Však i příjemné a přírodě potřebné věci potřebují reklamu a věřím, že by spousta lidí inzerci zrovna v Prďákovi uvítala. Držím pěsti a těším se na další číslo!

Líbí se nám design i články, je to hodně praktický časopis :-) Děkujeme!

Naši kluci (10 a 11 let) velice ocenili článek o Titaniku, návod na výrobu sopky, který také realizovali a bylo toho více….

Je to pěkné.

Jsem spokojená s tím, jak to je :)

Líbí se mi všecičko :)

Časopis je nádherný. Bohužel moje děti se mi nedaří vést ke čtení a podobným aktivitám, tedy jen z povinnosti. Dělám si tímto časopisem asi tedy největší radost bohužel já sama, jako matka.

Časopis se nám obsahově i graficky líbí, nic bychom neměnili.

Líbí se nám moc náměty na vyrábění a omalovánky od Lucie Ernestové:) Dcera coby prvňačka by ocenila třeba jednu malinkou část věnovanou začínajícím čtenářům, aby měla pocit, že si časopis „čte sama“ – ideálně pár slov velkými tiskacími písmenky:-) Čteme genetickou metodou:)

Časopis je vhodnou alternativou k dalším dětským časopisům.

Čte dcera, 9 let, nadšená z nápadů na výtvarné aktivity. Jinak i vše ostatní ok.

Mohl by vycházet častěji.

Celý časopis je krásný, má zajímavé nápady, témata, která děti zajímají. Zároveň je netradiční a originální, stejně jako starší bratr Pravý domácí.

Líbí se nám náměty na „rukodílny“, hry, úlohy a úkoly – ale i většina článků – zajímavé tipy, co vyzkoušet a kam zajít…

Líbí se mi kreativita a nasměrování časopisu na přírodu a její ochranu. Líbí se mi barevnost a grafická úprava. Časopis je fajn, pokud to jen trochu půjde, vytrvejte! Nejdřív jsem byla skeptická, protože mi ho doporučila známá, která se nadchne pro všechno hrozně rychle, ale tentokrát jí musím dát za pravdu. Máme 4 děti od 1,5 do 10 let, ideální by bylo, kdyby si tam každý z nich něco našel. Líbila by se mi podpora tradičních hodnot naší společnosti, jako třeba vysvětlení podstaty velkých svátků, kterou děti často vůbec netuší a ve školách jim to ani nikdo nevysvětlí. Aby časopis učil děti jít k podstatě věcí pro ně přijatelnou, lákavou formou. Myslím, že takový potenciál časák má. Díky.

Časopis mame radi, tak drzime palce, at muzete pokracovat:)

Časopis čtu já, jakožto dospělá, a schovávám ho pro syna, kterému jsou 3 roky. Pokud je tam něco i pro něj (vybarvování, obrázky,..) prohlížíme a čteme časopis spolu. Hezké je to, děkujeme!

Dceři se líbily rozhovory s dětmi a návody na činnosti.

Zdravím :), vlastní děti sice zatím nemám, ale časopis jsem používala při své práci, ve které hlídám děti a také jako vzpomínku na dětství vlastní :D. Barunka (6 let) je hodně kreativní a ráda maluje takže jsem díky Prďákovi měla pár tipů, co s ní vytvářet :). Zároveň jsem ale, díky tomu, že nevycházel každý měsíc, měla příležitost popustit uzdu mojí i Barunčině fantazii! :) Takže s časopisem jsem byla určitě spokojená, bylo milé, že jej vlastně vytvářeli ještě nedospělí a zvlášť bych ještě moc ráda ocenila články s ekotématikou podanou jednoduše a přesto pravdivě… Prostě jste fajn a jen tak dál! :) (S)mějte se krásně Veronika :)

Držíme vám palce v dnešní době jeden z mála povedených časopisů.

Můžou přispívat do časopisu i jiné děti? Myslím, že by to moji dceru bavilo. Přeji hodně štěstí a doufám, že budete pokračovat. Eva h.

Synovi se líbí všechno, hlavně různé vyrábění, rád s časopisem tvoří a dozvídá se zajímavé věci.

Držím palce, nech sa Vám podarí pokračovať vo vydávaní.

Holčička je vždy nadšená když „prďák“ přijde a ráda se k němu vrací. A je jedno jakému článku, vždy si tam najde to co ji zaujme.

Dcerce (11 let) se nejvíce líbily úkoly od Zebry Debry, vtipy na konci časopisu, články (např. o čokoládě), omalovánky – mandaly.

děti ho čtou rády (14, 11, 8 let)

Děkujeme, že jste se do toho pustili, Váš Časák je prima:)

Dětem se časopis líbil, mě se líbí i jeho formát a barevnost – ale jsem asi hodně ovlivněna Pravým domácím časopisem, který miluji. :-)

Moc se mi líbí různorodost obsahu, tipy na zajímavé knížky, aktivity jiných nadšenců…atd., jóga… Líbilo se mi více námětů na různá zajímavá cvičení (nejen jóga) a osvědčené hry (aktivity pro volný čas… Nic závratného, prostě, co se komu osvědčilo, když musí být třeba děti doma kvůli nemoci, nebo aktivity v přírodě…). Díky moc, držte se! Šárka

Váš časopis se nám líbí moc, a ač se mi na začátku zdál spíše víc pro starší děti, zjistila jsem, že můj čtyřletý syn se zájmem vnímá téměř všechny články. Držíme Vám palce!

Časopis je skvělý, líbí se mně i synovi (6 let) MOC. A moc se těšíme na další vydání – snad se bude dařit, pokusíme se dělat reklamu!

Je to prostě super!! Hlavně ať to vydáváte dál.

Líbilo se nám úplně vše.😃

Mam prozatím malé děti, takže si z časopisu vyberou zatím jej málo, ale líbí se nám všem a jsem ráda, že vychází.

Jste super, časopis se líbí celé naší rodince. Jen tak dál

Líbí se mi komentáře dětí v časopise a zajímavé tvoření, které v jiném časopise nenajdu. Prosím, vydávejte časopis dál, moc se těšíme. Dan 11let

Líbí se nám témata a grafická úprava, ta je opravdu moc povedená :-). Děkujeme. Horákovi z Černilova

Nám se líbí vše moc.

Nám se časopis moc líbí, jediný, který kluci přečtou celý a ještě všechno z něj zkoušejí. Inspirativní,

Líbí se nám články o aktivitách pro děti, doplňovačky, hádanky, zajímavosti o zvířatech. Chceme návody na domácí pokusy, a co třeba nějaký komix pro děti, legrační, poučný…

Každého asi zaujme to, co má rád…mně se líbily typy na výlety, dceři zase články o cvičení a úkoly.

Hezký den, Váš nápad se mi hodně líbí, myslím, že stojí za to udělat masivní propagaci pro školy (zejm. Montessori, Waldorf apod.) + knihovny v ČR – dětská oddělení (znám tohle prostředí) – v cca září se připravují podklady na změny v předplatném pro následující rok; dětská oddělení jsou mnohde nešťastná z absence kvalitnějších ryze českých časopisů pro děti; někde saturovali třeba čas. Raketa, ten však není pro většinové čtenáře; Mateřídouška má velmi slabou úroveň, Sluníčko se +/- drží; myslím, že jste objevili díru na trhu a je třeba ještě chvíli vytrvat a opřít se pořádně do zdárného PR – zkusit rovněž přes média – např. rozhovory o vzniku / existenci časopisů – Lucie Výborná – Český rozhlas; reportáž přes Respekt; PDČ má logicky větší čtenářskou základnu; ale děti zas mají větší potenciál, jen je třeba v tomto příp. intenzivnější servis směrem ke konc. uživateli – tolik můj názor; i. (ještě mě napadá, verze občasného vydávání není – myslím – nejlepší; je lépe mít spolehnutí na pravidelnou periodicitu)

Dobrý den, děkujeme za fajn časopis, který četl nejen devítiletý syn, ale i jeho maminka (milovnice PRDOČASU). Náměty? Třeba různé druhy sportů, které nejsou až tak u nás známé- náš Tobiáš i jeho sestry cvičí teamgym a když děláme nábor, nikdo neví, co to je. Baví ho i parkour- ne ten s koňmi… Mějte se moc krásně, držíme Časáku palce, Monika

Nápady máte krásný !

I když máme ještě relativně malinké děti (4 a 2roky), Váš časopis jsme začali odebírat, protože témata jsou nestárnoucí a určitě se budou hodit. Spoustu stránek už listujeme se starší dcerkou a příběhy, nápady i aktivity jsou chytré, jednoduché a bavící. :) Děkujeme.

Časopis se nám líbil, menším – stránky (mandalky) na vybarvení, starším by se líbily hádanky a přesmyčky, možná články o jiných zemích.

Vyhovují nám témata k ekologii a takový normální pohled na svět.

Časopis se nám líbí v současné podobě.

Dobrý den. Přemýšlela jsem o tom, za jakou cenu bych předplatné dál pořídila. Šla bych do toho (při 4 číslech za rok) za cenu do 100 Kč za číslo, tedy 400 za předplatné. Přeju Vám, ať už se rozhodnete pokračovat nebo ne, ať jste s rozhodnutím smíření:-). Za dosavadní práci děkuji. Jaru

Časopis se dceři líbí, určitě by ji mrzelo, pokud by přestal vycházet. Obsahově je fajn, tak jak je :-)

Máme malého 3 letého synka, baví ho stránky, kde může vyplňovat, počítat, přemýšlet…

Děti si časopis užívají samy, takže ani nevím přesně, co bych měla napsat, protože ho vždy jen prolítnu, když přijde. Líbí se jim a to je pro mě důležité.

Váš časopis jsem si objednala ze zvědavosti, protože jsem odebíratelkou pravého domácího a zajímalo mě, jak vypadá to dětské „prďácké“ provedení a mile mě překvapil. Mám dvě holčičky ve věku 3 a 6 let a každá, včetně mě, si v něm najdeme to „svoje“. Bylo by fajn, kdyby i třeba jen dvakrát do roka Prďáckej časák vycházel. Děkujeme a přejeme hodně štěstí

Styl časopisu se mi líbil, hlavně výrobní rubriky pro kutily všech věkových kategorií. Časopis jsem odbírala pro vlastní inspiraci pro práci s dětma :o) vlastní pídě ještě neumí číst… také fajn jsou různá doporučení na knížky…

Nám se časopis moc líbí a chceme, aby vycházel dál. Bert s mámou

Jsem sice prozatím bezdětná dospělačka, ale s dětmi často pracující. Váš časopis se mi moc líbí, i přesto, že nejsem úplně cílová skupina. Čísla si schovávám a až jednou děti mít budu, ráda jim budu ukazovat, jak skvělý dětský časák u nás vycházel, když byly ještě dáááávno na houbách 😉

Jen nedávno jsem ho objevila, bylo by škoda zas o něj přijít.. Ale stalo se mi to již jednou

I když mám děti už dospělé, vždycky po přečtení jsem váš prima časák darovala do rodin s malýma dětma. Zatím jsem měla vlastně všechna čísla. Držím palce, ať se dobře rozhodnete, věřím, že to není snadné.

Já se o Vás dozvěděla až teď!! Rozhodně vás chceme domů, takže prosím pokračujte :)

Časopis i rádi čteme, nevadí, že vychází jen 4x, baví nás příběhy, které si čteme a které se pak dají propojit s reálným světem, třeba v posledním čísle ptáčátko, které mělo strach poprvé vyletět, krásně jsme se pak doma bavili o strachu, také bych uvítala nějaké příběhy, kde by se dalo navázat povídání o používání mobilů, tabletů, facebooku a techniky celkově, také se nám líbí hry, časopis je celkově super! Děkujeme za tolik energie, kterou časopisu určitě věnujete!!

Dobrý den, byli bychom velmi rádi, kdyby Prďák vycházel i nadále. Je pro nás v mnoha ohledech inspirativní. V případě jeho pokračování bychom objednali dvě předplatné. V případě potřeby bychom Vám rádi nabídli služby naší malé úžasné výtvarnice Juli, která úžasně maluje a ráda by v případě potřeby pomohla. S přáním všeho dobrého Vopičkovi

Časopis se mi moc líbí. Fandím Vám.

Dobrý den, pomohlo by k vycházení časopisu, kdybych ho nasdílela na FB a rozeslala link kamarádkám, které učí na ZŠ? :-) S pozdravem Sára a děti Hanýsek, Uma a Mira :-)

Asi bych dále nepředplácela, ale není to proto, že by se nám časopis nelíbil. Syn je nečtenář, chtěla jsem ho natáhnout aspoň na časopis, ale neklaplo to. Vaše iniciativa je bezva, dobrých časopisů pro středně staré děti je málo!

Líbí se nám jóga, bajky od Katky V.W., nekonvenční záliby dětí a návody na činnosti, pečlivě vybíraná, střídmá a dobře umístěná reklama. Zlepšit by se mohla typografie, tak aby podstatnou část časopisu četly bez obtíží samostatně i děti první, druhé třídy (větší písmo, dobře čitelný font).

Pokud by vycházel méně jak 4x ročně, tak si na něj ani nevzpomeneme. Děti se těší…a takto by to byla hodně velká pauza mezi čísly.

Časopis se líbí více mně, než dcerce. :-) Je jí 11 let a za ten rok odebírání časopisu nám přišla do puberty a změnil se její vkus a zájmy. Nicméně vás moc podporuji. Na trhu není žádný smysluplný časopis pro děti.

Trochu mi vadí nespisovná čeština. Jinak kvalitní časopis.

Časopis používáme jako inspiraci pro vymýšlení her pro děti na skauta. Zatím nám 4 čísla stačí, proto v předplatném pokračovat nebudeme, zatím jsme inspiraci nevyčerpaly :)

Mámě se časopis líbil, ale děti u něj moc nevydržely (8 a 6 a 4 roky). Ale časopisy je obecně moc nebaví. U časopisu HRANA je bavily komiksové příběhy dětí. Díky za vaši energii. Na českem trhu je to ohromně těžké. Možná kdyby to byli e-booky, vždy na nějaké téma – příběh, tělo, spánek, hra, ….nebo TVOŘÍME, HÝBEME SE, ČTEME A PÍŠEME, TÁBOŘÍME, PROZKOUMÁVÁME….Nebo jinak promyšlené celky. A rodiče by mohly jen zakoupit a vytisknout. Sice by nebyl krásný papírový časopis, ale zas by odpadly náklady s tiskem a distribucí. Na PDČ i Váš časopis je navázáno mnoho báječných a inspirativních autorů, byla by škoda vše „zavřít“. Co vytvořit blog / stránky /FB stránku, kde by se šířily myšlenky a články a čas od času by se vydalo něco elektronicky za peníze. Nevím, jen rychle zapisuji první nápady. Chápu, že máte své důvody, proč vydávat papírový časopis. Pokud by to bylo přínosné, ráda ještě něco promyslím víc v klidu. Teď už musím. Držím palce v rozhodování, ať je jakékoli. Justina Danisova Web:svobodnahra.cz spolupracuji i na stránkách Jdeteven.cz Báječné dny. Justina

Pravý domácí časopis má poměrně velký ohlas u našich čtenářů, Prďáckej časák zatím o své čtenáře bojuje.

Mně se líbí, syna nebaví :-)

Vložila bych více úkolů (viz zebra Debra) a více nápadů na tvoření.

Nevím:) Mně se časopis moc líbí, ale doufala jsem, že děti víc zaujme.

Pro děti ve věku 5-7 let bych uvítala alespoň dvoustranu s většími písmeny.

Nevím, moc jsem o tom nepřemýšlel, ale rozhodně bych třeba zkusil více zapojit děti z různých koutů republiky, kteří by mohli přispívat do časopisu. Mít tam něco jako „novinky z mého kraje“, zkusit zapojit děti jako zpravodaje. Vím hodně práce a možná nevděčné, ale bylo by to možná zajímavé.

Objednala jsem úmyslně hned dva výtisky (myslím minulé období) abych Vás podpořila 😀 ale máme v rodině příliš mladičké potomstvo … Což o to – Váš časopis čtou s nadšením ale způsobem silně destrukčním (úměrným svému věku…) vzhledem k velkým změnám v rodině (předpokládané stěhování) odhlašuji veškeré předplatné – tedy i Vaše … nepodařilo se mi sehnat náhradní předplatitele. Mohu-li tlumočit pár názorů našich kamarádů: časopis se celkově LÍBÍ ale pro většinu z nich se zdá cena vysoká (PROSÍM, vezměte v úvahu výši příjmů v Čechách a na Moravě – ano, jsme z Moravy…) Některé lidi poněkud odrazuje i samotný název (promiňte mi tu upřímnost) Osobně bych uvítala, kdybyste se nějak mohli přátelsky „přifařit“ k Pravému Domácímu Časopisu… (jestli by ovšem souhlasili čtenáři bezdětní… neboť to by znamenalo navýšit obsah ale i cenu výtisku) Osobně VELMI oceňuji Vaše pracovní nasazení i snahu vytvářet něco nového, obsahově známého a přece neotřelého, odvahu, píli, šikovnost… i na dálku cítím Váš ÚŽASNÝ OSOBNÍ POTENCIÁL a mrzí mne, že nemohu být Váš sponzor… Možná časem vydáte KNIHU… :-) Za všechno mnohokrát DĚKUJI :-)

Časopis je spíše pro větší děti než jsou ty moje 5 a 2 roky, ale vždy jsme si dokázali vybrat a nechali se inspirovat. Ocenili bychom více tipů z přírody ať už co se týče bylinek nebo živočichů – zajímavosti… A zajímavé tipy vůbec ať už na nějaké zajímavé místo s dětmi, tipy na knížku, budovu, koncert, divadlo……

Myslím, že tam máte někdy hodně věcí pro menší děti. Je mi 10 a uvítala bych něco zajímavějšího pro teenagery.

Dobrý den, psala jsem Vám to už jednou v mailu – mě Prďáckej časák přijde moc prima, 11letého syna nezajímá – je obklopen komiksy Čtyřlístku a Tintina, částečně zajímá 7letého syna, tomu z časopisu něco čtu, a naděje je ještě v 2leté dceři. Proto ty možná rozporuplné odpovědi – že nevím, zda bychom objednali dál a zároveň přání, aby časopis vycházel dál třeba jako občasník. To předplatné u nás záleží, jak se bude vyvíjet stav financí a bude-li potřeba vybrat z výdajů našeho domácího rozpočtu zbytné položky… S pozdravem Karolína

Připadá mi, že časopisu chybí zaměření, je tak nějak pro různě staré děti nebo dokonce pro rodiče a tím pádem pro nikoho. Dceru 6 let zaujme třeba jen 1 věc. Vím, že přemýšlíte, co dál a my čekáme, s čím přijdete a zda to bude pro nás 😉

mě se líbil časopis jako rodiči, ale mého syna příliš nezaujal, už bychom ho nepředpláceli, i kdyby vycházel.

Máme starší děti a pro ně už tam nebylo tolik zajímavého.

Beru to z pohledu matky ktera ma 4 lete dite pro ne to neni. :( je mi lito mozna kdyby jste tam udelali cast pro hodne mensi deti dalo by se o tom uvazovat. Ale tenhle casak neni pro matky, ale deti, ty musi hodnotit ☺ kdyztak at se dari Radana

Syna (5 let) časopis moc „nebere“, mě se líbí… nevím, možná málo komiksového čtení…

Dobrý den, mám zatím děti malé, takže jsem si něco početla já, ale dceru 4,5 l časopis moc nezaujal. Jsem pravidelnou čtenářkou Pravého domácího.. :) Přeji moc krásný den a děkuji Vám za Vaši práci. Petra

Myslím, že by pomohlo, kdyby bylo jasně definováno, pro jak staré děti časopis je a tak byl i psán. Současná podoba je v tomto smyslu trochu nešťastná. Podle obálky to člověk nepozná a obsah je často psán spíše pro dospělého, který čte dětem. Podle mě je časopis zároveň moc barevně a graficky divoký a brzy dětské oči unaví. Jde ale čistě o můj názor. Líbilo by se mi něco, kde by byla třeba část pro děti a část pro rodiče (kartičky přichystané k laminaci), pohádka pro dítě na dobrou noc – čistě pro čtení; pohádka, kterou může „číst“ podle obrázků bez textu i 3 leté dítě; velký obrázek a třeba 10 malých věcí, které v něm má dítě vyhledat; rubrika, jak se co dělá nebo země a jejich specifika, ale spíše graficky než textem. Pak může být časopis pro děti 2 – 5, tedy předškoláky. To jen pár příkladů. Prosím, neberte to jako kritiku. Vím, kolik je za každým takovým projektem dřiny. Spíše návrhy na zlepšení nebo jiný pohled na věc.

Synovi se nelíbilo celkové pojetí časopisu

Brala jsem po 5ks na prodejnu a prodalo se jen minimum prvního čísla a další už brát nechci, leží mi zde všechny čísla neprodaná.